fbpx

Doprava od 79Kč   zdarma při nákupu nad 2000 Kč

trojúhelník

Filters

Showing all 3 products

Zobrazit 24/48/Vše

Kategorie

3 products

 • Zvýhodněná cena
  Quickview

  Trojúhelníková sada zebrano

  ,
  Sada zahrnující náušnice a přívěsek.
  Tvrdé tropické dřevo zebrano s krásnou zebrovanou kresbou a zlatavou barvou. Ručně vyřezáváno - každý kousek dřeva má svou specifickou kresbu, proto se barva šperků může mírně lišit od fotky. Přívěsek je na krátkém řetízku z chirurgické oceli na zapínání (41cm), na dlouhém řetízku z chirurgické oceli (cca 70cm), na dlouhém bronzovém řetízku (cca 70cm), nebo na povoskované černé bavlněné šňůrce. Náušnice mají komponenty z chirurgické oceli. Standardní doba odeslání: do tří pracovních dnů.
  400 
 • Zvýhodněná cena
  Quickview

  Trojúhelníková sada padouk

  ,
  Sada zahrnující náušnice a přívěsek.
  Tropické dřevo padouk, které je typické svou sytě červenou barvou, která postupně vlivem oxidace tmavne až do rudé. Ručně vyřezáváno - každý kousek dřeva má svou specifickou kresbu, proto se barva šperků může mírně lišit od fotky. Přívěsek je na krátkém řetízku z chirurgické oceli na zapínání (41cm), na dlouhém řetízku z chirurgické oceli (cca 70cm), na dlouhém bronzovém řetízku (cca 70cm), nebo na povoskované černé bavlněné šňůrce. Náušnice mají komponenty z chirurgické oceli. Standardní doba odeslání: do tří pracovních dnů.
  400 
 • Zvýhodněná cena
  Quickview

  Trojúhelníková sada wenge

  ,
  Sada zahrnující náušnice a přívěsek.
  Tropické dřevo wenge. Ručně vyřezáváno - každý kousek dřeva má svou specifickou kresbu, proto se barva šperků může mírně lišit od fotky. Přívěsek je na krátkém řetízku z chirurgické oceli na zapínání (41cm), na dlouhém řetízku z chirurgické oceli (cca 70cm), na dlouhém bronzovém řetízku (cca 70cm), nebo na povoskované černé bavlněné šňůrce. Náušnice mají komponenty z chirurgické oceli. Standardní doba odeslání: do tří pracovních dnů.
  400