fbpx

Doprava od 79Kč   zdarma při nákupu nad 2000 Kč

motýlek

Filters

Showing all 3 products

Zobrazit 24/48/Vše

Kategorie

3 products

 • Quickview

  Dřevěný motýlek zebrano

  ,
  Populární doplněk - ten náš je navíc kompletně ručně vyřezávaný!
  Tropické dřevo zebrano, střed wenge. Délka 11 cm, šířka v nejširší části 4 cm, šířka středu 2,5 cm. Dřevěný střed má oproti látkovému výhodu v tom, že odpadá nutnost kombinace s látkou a barvou košile. Dřevo se hodí ke všemu! Lehce prohnutý, velmi lehký a pevný. Nastavitelná gumička se zapínáním, která se dá po letech nošení lehce vyměnit. Obvod je cca 35 - 48 cm (lze upravit na širší). Standardní doba odeslání: do tří pracovních dnů.
  990 
 • Quickview

  Dřevěný motýlek wenge

  ,
  Populární doplněk - ten náš je navíc kompletně ručně vyřezávaný!
  Tropické dřevo wenge, střed zebrano. Délka 11 cm, šířka v nejširší části 4 cm, šířka středu 2,5 cm. Dřevěný střed má oproti látkovému výhodu v tom, že odpadá nutnost kombinace s látkou a barvou košile. Dřevo se hodí ke všemu! Lehce prohnutý, velmi lehký a pevný.   Nastavitelná gumička se zapínáním, která se dá po letech nošení lehce vyměnit. Obvod je cca 35 - 48 cm (lze upravit na širší). Standardní doba odeslání: do tří pracovních dnů.
  990 
 • Quickview

  Dětský dřevěný motýlek zebrano

  ,
  Ručně vyřezávaný doplněk pro malé gentlemany
  Od prvního říznutí do posledního zabroušení ruční práce. Tropické dřevo zebrano, střed wenge. Dřevěný střed má oproti látkovému výhodu v tom, že odpadá nutnost kombinace s látkou a barvou košile. Dřevo se hodí ke všemu! Lehce prohnutý, velmi lehký a pevný. Délka 9cm, šířka v nejširší části 3,5cm, šířka středu 2cm. Nastavitelná gumička se zapínáním (20-30cm). Standardní doba odeslání: do tří pracovních dnů.
  890