fbpx

Doprava od 79Kč   zdarma při nákupu nad 2000 Kč

kytara

Filters

Showing all 4 products

Zobrazit 24/48/Vše

Kategorie

4 products

 • Quickview

  Náhrdelník kytara

  , , ,
  Něco pro milovníky hudby!
  Tělo kytary je z tropického dřeva jatoba, krk z evropského dřeva pařený ořech. Ručně vyřezáváno na lupínkové pilce, modelováno ruční bruskou. Standardní doba odeslání: do pěti pracovních dnů (pokud pospícháte, neváhejte nám to napsat a my se pokusíme vyřezat dřív:).
  1.450 
 • Quickview

  Brož kytara

  , , ,
  Něco pro milovníky hudby!
  Tělo kytary je z tropického dřeva jatoba, krk z evropského dřeva pařený ořech. Kovový brožový můstek je zespodu nalepen a upevněn dřevěnou destičkou. Ručně vyřezáváno na lupínkové pilce, modelováno ruční bruskou. Standardní doba odeslání: do pěti pracovních dnů (pokud pospícháte, neváhejte nám to napsat a my se pokusíme vyřezat dřív:).
  1.450 
 • Quickview

  Brož dřevěná kniha

  , , ,
  Pro knihomoly (nebo spíš knihotoče?).
  Desky knihy jsou z wenge, boční strany z buku, záložka z padouku. Kovový brožový můstek je zespodu nalepen a upevněn dřevěnou destičkou. Ručně vyřezáváno na lupínkové pilce, modelováno ruční bruskou. Standardní doba odeslání: do pěti pracovních dnů (pokud pospícháte, neváhejte nám to napsat a my se pokusíme vyřezat dřív:).
  1.200 
 • Quickview

  Brož elektrická kytara

  , , ,
  Něco pro milovníky hudby!
  Tělo kytary je z českého buku, krk a snímače z evropského ořechu. Kovový brožový můstek je zespodu nalepen a upevněn dřevěnou destičkou. Ručně vyřezáváno na lupínkové pilce, modelováno ruční bruskou. Standardní doba odeslání: do pěti pracovních dnů (pokud pospícháte, neváhejte nám to napsat a my se pokusíme vyřezat dřív:).
  1.300