Doprava zdarma při nákupu nad 2 000 Kč         Poštovné od 49 Kč

dárky

Kategorie

Zobrazuji 7 produktů

Kategorie

7 products

 • Quickview

  Dřevěný flash disk 16gb

  Uložte svá data do dřeva!
  • Ručně vyřezáno, kombinace ořechového a mahagonového dřeva (proužek uprostřed).
  • Vložený USB flash disk s kapacitou s kapacitou 16GB a rozhraním USB 3.0 (značka Kingston).
  • Možnost ručního gravírování monogramu nebo kratších nápisů či symbolů - skvělý osobitý dárek! V případě zájmu prosím nejprve kontaktujte Tomáše, probere s vámi možnosti umístění a provedení.
  Standardní doba odeslání: do deseti pracovních dnů.
  650 750 
 • Quickview

  Hlavolam 3D puzzle

  Vyřezáváno bez šablony, každý kousek láme hlavy jinak!
  Ručně vyřezávaný prostorový 3D hlavolam z mahagonu. Celkem 16, 20 nebo 27 jedinečných dílků - Tomáš vyřezává každý zvlášť a bez šablony. Dílky jsou do sebe zaklesnuté ze dvou směrů - nehledáte jen kam patří, ale důležité je pořadí skládání. Doporučený věk od 10 do 130 let. Standardní doba odeslání: do tří pracovních dnů.
  350 550 
 • Zvýhodněná cena
  Quickview

  Liščí sada s broží – jatoba

  ,
  Velká liška a její mláďátka, to je naše sada!
  Tropické dřevo jatoba. Sada obsahuje náušnice a liščí brož za zvýhodněnou cenu. Náušnice mají komponenty z chirurgické oceli. Tomáš vyrábí každou lištičku zvlášť, takže nenajdete dvě identické. Každá je jiná – jako ty živé v lese!   Standardní doba odeslání: do tří pracovních dnů.
  750  650 
 • Zvýhodněná cena
  Quickview

  Liščí sada s malou lištičkou – jatoba

  ,
  Celá liščí rodinka pohromadě!
  Tropické dřevo jatoba. Sada obsahuje náušnice a přívěsek - malou lišku za zvýhodněnou cenu. Dírka v přívěsku je provrtána skrz naskrz, což umožňuje. jednoduchou výměnu řetízku či provázku. Na výběr několik variant řetízků. Náušnice mají komponenty z chirurgické oceli. Tomáš vyrábí každou lištičku zvlášť, takže nenajdete dvě identické. Každá je jiná – jako ty živé v lese!   Standardní doba odeslání: do tří pracovních dnů.
  650  590 
 • Zvýhodněná cena
  Quickview

  Liščí sada s malou lištičkou – padouk

  ,
  Celá rudá odnož liščí rodinky pohromadě!
  Tropické dřevo padouk, které je typické svou sytě červenou barvou, která postupně vlivem oxidace tmavne až do rudé. Sada obsahuje náušnice a přívěsek - malou lišku za zvýhodněnou cenu. Dírka v přívěsku je provrtána skrz naskrz, což umožňuje jednoduchou výměnu řetízku či provázku. Na výběr několik variant řetízků. Náušnice mají komponenty z chirurgické oceli. Tomáš vyrábí každou lištičku zvlášť, takže nenajdete dvě identické. Každá je jiná – jako ty živé v lese!   Standardní doba odeslání: do tří pracovních dnů.
  650  590 
 • Zvýhodněná cena
  Quickview

  Liščí sada s velkou liškou – jatoba

  ,
  Velká liška a její mláďátka, to je naše sada!
  Tropické dřevo jatoba. Sada obsahuje náušnice a přívěsek - velkou lišku za zvýhodněnou cenu. Dírka v přívěsku je provrtána skrz naskrz, což umožňuje jednoduchou výměnu řetízku či provázku. Na výběr několik variant řetízků. Náušnice mají komponenty z chirurgické oceli. Tomáš vyrábí každou lištičku zvlášť, takže nenajdete dvě identické. Každá je jiná – jako ty živé v lese!   Standardní doba odeslání: do tří pracovních dnů.
  750  650 
 • Vyprodáno
  Quickview

  Věšáček z mahagonu – datum

  ,
  S naším věšáčkem zaručeně na výročí nezapomenete!
  Z tropického dřeva mahagon. Uchycení na vruty či hřebíky ze zadní strany. Možné i přilepit. Základní cena 790,- za rámeček. Za každé číslo 69,-. Požadované datum uveďte do poznámky. Standardní doba odeslání: do deseti pracovních dnů.
  1.204 1.342